Producenci
PIĘKNO I URODA 0
PIĘKNO I URODA

         

W obecnym świecie, my, kobiety zmagamy się z wieloma obowiązkami. Praca, dom, dzieci, zajęcia dodatkowe . Często brakuje nam czasu dla siebie. Życie w stresie, przemęczenie, pośpiech, zła dieta, brak aktywności fizycznej, brak snu , odpoczynku prowadzą do frustracji, do spadku odporności, chorób. Nasza skóra wygląda szaro i traci blask. Jesteśmy nerwowe, a jeśli jeszcze dołożymy do tego zespół napięcia przedmiesiączkowego lub objawy menopauzy, to jesteśmy „chodzącą bombą” dla siebie i najbliższych. Jak sobie pomóc ?

Oczywiście, doskonale wiemy , że na urodę i zdrowie kobiet ma wpływ wiele czynników. Ruch fizyczny, odpoczynek, zdrowy sen i odpowiednia dieta. W myśl zasady mówiącej, że: lepiej zapobiegać niż leczyć, warto sięgnąć po naturalne środki wspomagające.

Firma Gacjana posiada w swojej ofercie produkty na bazie oleju lnianego i nieodtłuszczonego siemienia lnianego specjalnie dla kobiet. Olej lniany i chałwa lniana, w Twoim ulubionym smaku,  wprowadzone do codziennej diety poprawiają stan naszej skóry, urodę i piękno, a tym samym na samopoczucie .

Olej lniany firmy Gacjana jest to wysokojakościowy olej tłoczony na zimno w małej olejarni , nieoczyszczony, nie poddawany rafinacji dzięki czemu składniki oleju zachowują swoje naturalne struktury i właściwości biologiczne. Lecznicze i zdrowotne właściwości oleju są wynikiem zawartych w nim bioaktywnych związków, głównie nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i lignanów.  Zarówno jedne i drugie mają ogromny wpływ na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie, a swoim działaniem obejmują wiele obszarów naszego organizmu.

Dziś zajmiemy się wpływem oleju lnianego i  siemienia lnianego w chałwie lnianej Gacjana na kobiece PIĘKNO i URODĘ.

Wprowadzając lniane produkty Gacjana do naszej diety zauważymy pozytywne zmiany „ na zewnątrz”.  Mianowicie kwasy omega 3 i fitohormony zawarte w siemieniu lnianym nieodtłuszczonym Gacjana są zbawienne dla naszej skóry.

Kwasy omega 3 stanowią budulec dla błon komórkowych, czynią ją elastyczną i powodują, że błona ta prawidłowo funkcjonuje, a transport substancji odżywczych i komunikacja w komórkach jest właściwa. Zdrowa i piękna skóra musi być odpowiednio nawodniona. Udowodniono, że bez kwasów omega 3 nasza skóra staje się podatna na łuszczenie, jest mało elastyczna i szorstka oraz ma skłonność do chorób, takich jak łuszczyca, czy egzema. W skład naszej skóry wchodzi sebum i cement międzykomórkowy, które muszą zawierać duże ilości omega 3 , wtedy zatrzymują wodę w skórze. Brak omega 3 powoduje gęstnienie sebum – łoju ludzkiego i zatykanie gruczołów  i mieszków włosowych. Dotyczy to w szczególności młodzieży w okresie dojrzewania. Dostarczając organizmowi produkty firmy Gacjana zapewniamy sobie zdrową, pozbawioną wyprysków, zgrubień i zrogowaceń skórę. A i włosy i paznokcie stają się mocniejsze, lepiej odżywione. Co dotyczy fitohormonów ?
Są to związki, które docierają do właściwego miejsca w skórze i powodują , by wróciły do prawidłowej pracy. Fitohormony ( lignany ) są skutecznym narzędziem do walki z czasem. Stymulują wiele komórek skóry. Komórki naskórka szybciej się odnawiają , poprawia się spójność warstwy rogowej naskórka, co pozwala na jego lepsze nawilżenie. Skóra odzyskuje elastyczność i dzięki temu kobiety odzyskują gładką, zdrową i promienną skórę nie tylko  w wieku dojrzałym.

Mamy w tym temacie pewne doświadczenie  i obserwacje - podzielimy się z Wami w kolejnym artykule, a tymczasem zachęcamy do regularnego stosowania oleju lnianego i siemienia lnianego w chałwie lnianej Gacjana.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl