Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

         Jeszcze nie tak dawno niewiele słyszeliśmy o OLEJU lnianym i innych zdrowych OLEJACH. Dziś wiemy o nich dużo i można je kupić i w warzywniaku, i w markecie, i w aptece, i w przydrożnym sklepiku. Więc na czym polega wyjątkowość OLEJÓW firmy GJ –Gacjana ?

            Otóż...OLEJE  tłoczone są na zimno, nie są oczyszczane i nie są poddawane rafinacji.
Nie posiadają żadnych konserwantów ani sztucznych barwników. I to prawda. Ale należy jeszcze do tego dodać, że każdego tygodnia tłoczona jest na świeżo nowa partia OLEJU. Wprost z „wyciskarki” nalewany jest on do butelek. OLEJ natychmiast trafia do klienta , nie jest nigdzie magazynowany i nie czeka miesiącami na sprzedaż, dzięki temu składniki OLEJU zachowują swoje naturalne struktury i właściwości biologiczne.

      Ważną informacją jest to, że produkt tworzony jest w malutkiej olejarni, gdzie receptura wytwarzania przekazywana jest z pokolenia na pokolenie i skrzętnie chroniona. Stąd ten wyjątkowy, orzechowy smak i zapach. Na dnie butelki tworzy się naturalny osad wynikający z procesu tworzenia i nie oczyszczania go w żaden sposób. A zdrowotne właściwości OLEJU są wynikiem zawartych w nim bioaktywnych związków, głównie nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i lignanów. Zarówno jedne i drugie mają ogromny wpływ na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie, a swoim działaniem obejmują wiele obszarów naszego organizmu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl